Przejdź do treści

Prowadzenie bloga ✒️

Prowadzenie bloga ma duże znaczenie

Regularne publikowanie wpisów blogowych to nie tylko sposób na poprawę pozycji domeny w Google. To przede wszystkim szansa na zbudowanie wizerunku eksperta.

Zadbamy o to, aby na Twojej stronie pojawiały się wpisy blogowe, które przyciągną wielu nowych klientów. To najlepszy sposób na zaangażowanie użytkowników i na pokazanie, że naprawdę znasz się na swojej pracy. Nie bez powodu największe marki traktują prowadzenie bloga jako podstawę działań marketingowych.

Blog firmowy to strzał w dziesiątkę!

Prowadzenie bloga firmowego to świetny pomysł. Właśnie dlatego nie możesz z niego zrezygnować! Twoi klienci z pewnością chętnie dowiedzą się, jak korzystać z Twoich produktów i dlaczego są one niezbędne. To także dobry sposób na przybliżenie oferowanych usług.

A może zechcesz podzielić się informacjami o tym, co w ostatnim czasie wydarzyło się w Twojej firmie? Wyjazd integracyjny, urodziny jednego z pracowników czy nowa siedziba? Blog firmowy to świetny sposób na to, aby opowiedzieć o wszystkim co ważne. Wyobraź sobie, jaką relację zbudujesz z czytelnikami!

Wybierz prowadzenie bloga w korzystnej cenie:

Start

299 zł

netto miesięcznie

Pakiet startowy do niewielkich lub początkujących firm.

Dwa wpisy blogowe

Jednorazowy dobór tematów

Wybór fraz kluczowych

Optymalizacja SEO

Optimum

549 zł

netto miesięcznie

Doskonała propozycja dla wymagających Klientów.

Cztery wpisy blogowe

Jednorazowy dobór tematów

Wybór fraz kluczowych

Optymalizacja SEO

Premium

1149 zł

netto miesięcznie

Najbardziej korzystny pakiet, który pozwoli na uzyskanie szybkich efektów.

Osiem wpisów blogowych

Kompleksowa strategia treści

Strategia SEO

Optymalizacja SEO

Skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego!

Gwarantowane lekkie pióro i świetny warsztat. Teksty czyta się z niekłamaną przyjemnością. Niezależnie od poziomu skomplikowania tematu copywriter radzi sobie z nim świetnie, w razie potrzeby podpierając się solidnym researchem. Szczerze polecam!

Grzegorz Illg, Wiceprezes Zarządu High Experts Sp. z o.o.